Blog 22, 29 januari, 15.40u

Het Pandora virus…

Natuurlijk is het verschrikkelijk wat er in de wereld aan het gebeuren is. Er waart een nieuw virus rond; Het Corona virus. Waar gaat dat heen? Wat staat ons allemaal nog te gebeuren? Hoeveel slachtoffers gaan er vallen? Laten we hopen dat het spoedig onder controle is, zodat we weer verder kunnen met ons mooie leven…

Een ander virus is op onze club nog net niet uitgebroken: het Pandora virus. Er zijn in onze club op dit moment drie gevallen van bekend. Jan Uit Dokkum had al een Pandora. Ik vond dat een mooi ding en zocht een nieuwe trainer voor de school. Kocht er dus ook een. En recentelijk kocht Bas uit Zwaag er ook een…

Het is een mooi vliegtuig van Motion RC uit Breukelen. En 4 in 1… Dat betekent, dat hij op te bouwen is in vier uitvoeringen: als hoogdekker met neuswiel, hoogdekker met staartwiel, laagdekker met neuswiel en laagdekker met staartwiel. Alles bonus kun je ook nog grote terreinwielen monteren. Dus geen vier, maar vijf uitvoeringen in één doos. Alles zit er bij. Een goede keus dus…

Vier, nee eigenlijk vijf verschillende uitvoeringen in één doos…

Nu eens een keer ter afsluiting een filmpje (3 minuten) van Bas en mij, met de Pandora  (en de We Can Fly) in de hoofdrol:

Ondanks het vele slechte weer heb ik deze maand toch alweer 172 vluchten gemaakt…

Rij, film en Pandora voorzichtig!

Een gedachte over “Blog 22, 29 januari, 15.40u

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s