Blog 184, zaterdag 24 december 2022, 14.19u

Kerst…

Zo, alles is gedaan. Gestofzuigd, gedweild. Mijn lief was mij vanmorgen daarmee voor. Want ik stond nog even te vliegen! Alle kerstverlichting buiten opgehangen. Kisten gerepareerd. Vandaag de vuilcontainer buitengezet, de nu al tam geworden wilde eenden gevoerd. En de vogeltjes. Eerder deze week de Kerstmarkt in Duiven bezocht, die onze dochter met haar vriend hadden georganiseerd. Nog een examen op de modelvliegsimulator afgenomen, cursist geslaagd. Websites bijgewerkt. Nieuwsbrief gemaakt en verzonden. Donaties gedaan aan de goede doelen die we met onze Stichting Nationaal Modelvliegcentrum Romeo sponseren. De cadeautjes zijn klaar en liggen onder de boom. Nu dit blogje nog. En daarna lekker puzzelen met mijn lief. Rust. Vanavond is het kerstavond. Pfff… 

Op Tweede Kerstdag komen de kinderen en de kleinkinderen. Dat wordt vast weer gezellig. Maar op de kalender stond vandaag: “Het gaat er niet om wat er onder de kerstboom ligt, het gaat erom wie er omheen zit.” En dat is maar al te waar. Gezelligheid met je familie is uiteindelijk waar alles om draait. En mijn lief is een echte kanjer daarin. We komen nooit iets te kort en alles wat ze maakt is altijd heel lekker… 

Tussen alle drukte door moest er natuurlijk ‘een vluchtje’ worden gemaakt. En dat is de laatste week meer dan mogelijk geweest. Je zou het niet zeggen qua weer, maar ik kon vrijwel elke dag aan de bak. Eén dag woei het zo hard dat het edele modelvliegen meer leek op vliegeren. Maar verder: af en toe een druppel en vrij weinig wind. Voor de tijd van het jaar. Zodoende heb ik deze maand december alweer 127 vluchten in mijn logboek. Meer dan vorige maand… 

Dat sponseren ging dit jaar geweldig. Dankzij alle genereuze giften van onze leden hebben dit jaar meer dan 900 euro kunnen schenken aan onze goede doelen! Zo ging er ter gelegenheid van de kerst eergisteren maar liefst 250 euro naar ‘ons’ weeshuis in Sri Lanka. En ook 250 euro naar Hulp voor Helden, ten behoeve van hulphonden voor beschadigde veteranen. En dat was nog niet alles: we konden ook nog 70 euro schenken aan de al genoemde Kerstmarkt in Duiven. Georganiseerd door en gehouden op Basisschool Het Klokhuis. De opbrengst, ruim twee keer het streefbedrag van 2500 euro, gaat naar het Ronald McDonaldhuis in Nijmegen, voor een nieuwe inrichting van de huiskamer voor ernstig zieke kinderen en hun familie… 

Wat mooi toch dat we dit allemaal kunnen doen. Niet mogelijk zonder uw steun! Erg jammer daarom dat al die mensen die mij afgelopen jaar verlaten en in de steek gelaten hebben, ook niet meer doneren. Helaas, helaas. Maar daar zijn dus weer veel nieuwe gulle gevers voor in de plaats gekomen! 

Rest mij u, ook namens mijn lief, goede, gezellige en vredige kerstdagen toe te wensen. Of zoals we vroeger thuis zeiden: “Zalig Kerstmis.” 

Rij, vlieg en kerst voorzichtig…  

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s